Aplikacje na androida pomocne w pracy drużynowego.

Cyfryzacja dotyczy nas wszystkich, czy tego chcemy czy nie. Każdy z nas ma telefon, komputer czy telewizor, a darmowe aplikacje mogą niesamowicie ułatwić nam życie. Dziś przyjrzymy się aplikacjom, które mogą być pomocne w pracy drużynowego.

Guitar Tuna

Aplikacja- stroik do gitary. Najlepszy jaki znam, używam wręcz nałogowo. Poza możliwością strojenia, można również uczyć się chwytów, grać w gry szlifujące nasze umiejętności gitarowe.

This slideshow requires JavaScript.


 

Moje finanse

Chcesz zaplanować budżet swojej drużyny? Nigdy nie pamiętasz ile macie dostępnych środków na koncie hufca? Aplikacja Moje Finanse pozwoli Ci na bieżąco analizować wydatki i wpływy, przypisać odpowiednie kategorie, zobaczyć statystyki. Dodatkowo możesz utworzyć drugie konto na własne potrzeby. 😉

This slideshow requires JavaScript.

ASANA

To aplikacja pozwalająca na tworzenie i rozplanowanie projektów. Dużą zaletą jest to, że możesz do każdego projektu przypisać uczestników, którzy w swojej aplikacji będą mogli na bieżąco śledzić efekty Waszej pracy oraz osobiście odhaczać wykonane zadania.

This slideshow requires JavaScript.

HarcApp

No wiadomo, aplikacja która musiała się tu znaleźć. Jeszcze nie idealna, brakuje w niej paru funkcjonalności ale jak najbardziej przyda się każdemu drużynowemu. Zawiera śpiewnik z chwytami gitarowymi, słownik harcerski, informacje z wiedzą harcerską, szyfrator i wiele innych.

This slideshow requires JavaScript.


 
Czy macie jeszcze jakieś swoje propozycje? Napiszcie w komentarzach! 🙂

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *